Головна

Реєстрація

Вхід
avtotehnika.ucoz.com
П`ятниця, 19.04.2024, 18:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 54
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Огірки

   Для вирощування огірків використовують такі сорти огірків як: Фенікс, Кущовий, Роднічок, Паркер, Цезар, Регал, Сремський, Аладін, Роял, Владко.. При підготовці насіння до посіву велике значення має прогрівання насіння при температурі 20—25° протягом 1,5—2 місяців, для чого його підвішують у марлевому мішечку біля джерела тепла (наприклад, батарей центрального опалення). Після цього насіння намочують 2—3 години при кімнатній температурі. Ще більше підвищує появу сходів пророщування насіння перед посівом, для чого його намочують протягом 12 годин (вода повинна лише трохи покривати насіння), а потім розміщують у вологій тирсі, витримують у теплому місці до появи паростків. Висівають таке насіння трошки пізніше, коли грунт добре прогріється. Для підвищення стійкості огірків до несприятливих умов погоди і прискорення їх плодоношення бажано набубнявіле насіння на 1—2 доби покласти в мішечках на лід або в холодильник, після швидко посіяти у вологий грунт. Розміщують огірки на городі після бобових, капусти, цибулі, картоплі.
   Вирощуючи огірки осінній і весняний обробіток грунту проводять так само, як і під капусту, з внесенням органічних та мінеральних добрив. Огірки висівають у три строки (перший — на початку травня). Перше проривання проводять при утворенні справжнього листочка, залишаючи в гнізді по 4—5 рослин, а при рядковому — по 1 рослині на відстані 7—10 см. Коли з'явиться 3-й справжній листочок, проривають рослини вдруге; при рядковому посіві через одну так, щоб остаточна відстань між ними в рядку була 15— 20 см; а в гнізді залишають 3—4 рос-лини. Крім цього, роблять розпушення міжрядь: 1-ше при другому прориванні, 2-е — на початку цвітіння і 3-тє — на початку плодоношенні. Перше підживлення проводять на відстані 8—10 см від рядків на глибину 6—8 см, наступні — на глибину 12—15 см.
   Збирають огірки раз у 2 дні, пильнуючи, щоб не почали жовтіти, бо втрачають тоді смакові якості. Крім того, зволікання із збиранням призводить до затримування зав'язування нових плодів. Найкраще збирати огірки до спеки.
   Вирощування огірків з розсади. У відкритий грунт можна висаджувати розсаду, яку вирощують за 30—35 днів до садіння в теплому приміщенні. При температурі 20—30° сходи з'являться через 2 доби. В цей час їх треба забезпечити освітленням, наближаючи до вікна або застосовуючи електроосвітлення. Зволоження помірне. Через 7—8 днів огірки підсипають родючим грунтом до рівня сім'ядолей, пригнувши підсім'ядольне колінце. З розвитком двох справжніх листків верхівку стебла прищипують, щоб викликати розвиток бічних пагонів. здатних утворювати підсім'ядольне колінце. З розвитком двох справжніх листків верхівку стебла прищипують, щоб викликати розвиток бічних пагонів, здатних утворювати більше жіночих квіток. Прищипування сприяє потовщенню основного стебельця. З настанням теплої погоди розсаду висаджують у відкритий грунт разом з горщечком. У період цвітіння частково можна проводити штучне запилення. Розсаду у відкритий грунт висаджують після того, як минуть весняні приморозки (приблизно у 2-й половині травня).

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz